Характеристики продуктів

Хороша -температурна міцність (основна перевага)
Основна перевага ASTM A106 полягає в його відмінній -температурній міцності. Клас B зберігає міцність на розрив приблизно 300 МПа в умовах 427 градусів із коефіцієнтом збереження продуктивності близько 72%, ефективно протистоячи повільній пластичній деформації (повзучості) матеріалів під високою температурою та тиском, забезпечуючи безпеку та надійність трубопроводів під час тривалої-високо-температурної експлуатації.

Чудова продуктивність зварювання
Конструкція вуглецевого еквівалента ASTM A106 забезпечує хорошу зварюваність. Процес зварювання добре-налагоджений, з помірними труднощами для зварників, що робить його придатним для-великого{3}}встановлення на-майданчику. Під час зварювання товстостінних-труб або в умовах низьких{7}}температур рекомендується попередній нагрів до 100-150 градусів.

Хороша оброблюваність
Він може проходити різні процеси формування, такі як гаряче згинання, холодне згинання та кування, що робить його придатним для виготовлення трубних фітингів, таких як коліна, трійники та перехідники. Його також можна обробити за допомогою звичайних методів механічної обробки.

Досконала технологія та довгострокова-надійність
Він демонструє добру мікроструктурну стабільність під час тривалого-терміну служби за температур, менших або рівних 427 градусам. Поставляється у нормалізованому або гарячекатаному стані, він досягає рівномірної та тонкої мікроструктури, забезпечуючи мікроструктурну стабільність і надійність за високих-температурних умов експлуатації.
Технічні характеристики
Хімічний склад (ASTM A106 / ASME SA106)
|
елемент |
клас А |
клас B |
клас С |
Примітка |
|
C |
Менше або дорівнює 0,25% |
Менше або дорівнює 0,30% |
Менше або дорівнює 0,35% |
Гарантія міцності та зварюваності |
|
Мн |
0.27 - 0.93% |
0.29 - 1.06% |
0.29 - 1.06% |
Зміцнення твердого розчину, підвищення міцності |
|
P |
Менше або дорівнює 0,035% |
Менше або дорівнює 0,035% |
Менше або дорівнює 0,035% |
Шкідливі елементи, строго контрольовані |
|
S |
Менше або дорівнює 0,035% |
Менше або дорівнює 0,035% |
Менше або дорівнює 0,035% |
Шкідливі елементи, строго контрольовані |
|
Si |
Більше або дорівнює 0,10% |
Більше або дорівнює 0,10% |
Більше або дорівнює 0,10% |
Розкислювач, покращує -стійкість до окислення при високих температурах |
|
кр |
Менше або дорівнює 0,40% |
Менше або дорівнює 0,40% |
Менше або дорівнює 0,40% |
Залишкові елементи, строго контрольовані |
|
Cu |
Менше або дорівнює 0,40% |
Менше або дорівнює 0,40% |
Менше або дорівнює 0,40% |
Залишкові елементи, строго контрольовані |
|
пн |
Менше або дорівнює 0,15% |
Менше або дорівнює 0,15% |
Менше або дорівнює 0,15% |
Залишкові елементи, строго контрольовані |
|
Ni |
Менше або дорівнює 0,40% |
Менше або дорівнює 0,40% |
Менше або дорівнює 0,40% |
Залишкові елементи, строго контрольовані |
|
V |
Менше або дорівнює 0,08% |
Менше або дорівнює 0,08% |
Менше або дорівнює 0,08% |
Залишкові елементи, строго контрольовані |
|
Fe |
Залишилася кількість |
Залишилася кількість |
Залишилася кількість |
Матричний елемент |
Фізичні властивості
|
Продуктивність |
Числове значення/діапазон |
Умови випробувань |
|
Щільність |
≈ 7,85 г/см³ |
Кімнатна температура (20 градусів) |
|
Температура плавлення |
≈ 1420-1460 градусів |
- |
|
Модуль пружності |
≈ 200 ГПа |
Кімнатна температура |
|
Теплопровідність |
≈ 50 W/(m·K) |
Кімнатна температура |
|
Коефіцієнт теплового розширення (20-100 градусів) |
≈ 11.7 × 10⁻⁶ /K |
- |
|
Коефіцієнт Пуассона |
≈ 0.28 |
Кімнатна температура |
|
магнетизм |
Феромагнітний |
Вуглецева сталь, яка є магнітом |
Механічні властивості (типове значення, ASTM A106)
|
Продуктивність |
клас А |
клас B |
клас С |
Стандарти впровадження |
|
Міцність на розрив |
Більше або дорівнює 330 МПа |
Більше або дорівнює 415 МПа |
Більше або дорівнює 485 МПа |
ASTM A106 |
|
Межа текучості |
Більше або дорівнює 205 МПа |
Більше або дорівнює 240 МПа |
Більше або дорівнює 275 МПа |
ASTM A106 |
|
Подовження |
Більше або дорівнює 35% |
Більше або дорівнює 30% |
Більше або дорівнює 30% |
ASTM A106 |
|
Твердість |
Менше або дорівнює 137 HB |
Менше або дорівнює 159 HB |
Менше або дорівнює 179 HB |
- |
Примітка. Марка В є найпоширенішою маркою в стандарті ASTM A106, яка забезпечує чудовий баланс між міцністю, зварюваністю та вартістю. Він придатний для довготривалої-високої{3}}температури експлуатації приблизно до 427 градусів.
Висока-температурна продуктивність (типове значення для класу B)
|
температура |
Міцність на розрив (МПа, приблизно) |
Коефіцієнт збереження продуктивності |
опис |
|
Кімнатна температура (20 градусів) |
Більше або дорівнює 415 |
100% |
Еталон |
|
200 градусів |
≈ 380 |
Більше або дорівнює 92% |
Міцність добре збережена |
|
300 градусів |
≈ 360 |
Більше або дорівнює 87% |
Все ще зберігає високу міцність |
|
400 градусів |
≈ 330 |
Більше або дорівнює 80% |
Підходить для високих{0}}температур |
|
427 градусів |
≈ 300 |
Більше або дорівнює 72% |
Рекомендується використовувати верхню межу протягом тривалого періоду |
|
500 градусів |
≈ 250 |
Більше або дорівнює 60% |
Сила значно зменшилася |
Тривала -термічна стабільність:
Мікроструктура залишається стабільною протягом-тривалого терміну служби за температур, менших або рівних 427 градусам. При тривалому -використанні вище 450 градусів міцність на повзучість значно знижується, і довго-тривале використання вище 450 градусів не рекомендується.
Система термічної обробки
Кінцева продуктивність ASTM A106 сильно залежить від режиму термообробки:
Нормалізація
Нагрійте до 850-950 градусів, витримайте протягом достатнього часу, потім охолодіть на повітрі. Це призводить до однорідної та дрібнозернистої мікроструктури, покращуючи механічні властивості.
Повний відпал (необов'язково)
Нагрійте до 850-900 градусів, утримуйте, потім охолодіть піч приблизно до 650 градусів, а потім охолодіть на повітрі до кімнатної температури. Він використовується для зняття напруги при холодній обробці або покращення формуваності при холодній обробці.
Термообробка після-зварювання (PWHT, вибирається на основі товщини стінки та умов експлуатації)
Нагрійте до 600-650 градусів, утримуйте, а потім повільно охолодіть, щоб зняти залишкові зварювальні напруги.
Відповідні носії
Висока{0}}температурна пара
Магістральні паропроводи електростанцій (менше або дорівнює 427 градусам), труби пароперегрівачів котлів, труби перегрівачів
Середня переробка нафти
Високо{0}}температурні технологічні трубопроводи, такі як атмосферна та вакуумна дистиляція, каталітичний крекінг тощо.
Технологічний газ під високим{0}}тиском
Трубопроводи високої-температури та високого{1}}тиску для хімічного обладнання, наприклад для синтезу аміаку, метанолу та хімічних добрив
Гаряча вода
Тепломережа, система опалення
Теплообмінне масло і теплоносії
Трубопроводи систем хімічного теплообміну
Примітка: ASTM A106 не застосовується до сильно корозійних середовищ, таких як сильні окислювальні кислоти та хлориди з високою-концентрацією-. Його верхня межа температури окислення становить приблизно 427 градусів. Для температур, вищих за цю, рекомендуються хром-молібденові леговані сталі, такі як ASTM A335 P11/P22.
ASTM A106 підходить для умов високої-температури та високого{2}}тиску в діапазоні від 350 до 427 градусів і рекомендовано для використання в таких областях:
Поля застосування
-
Генерація електроенергії на викопному паливі (основна програма)
● Головна парова труба електростанції (менше або дорівнює 427 градусам)
● Труба пароперегрівача котла, труба перегрівача
● Високо{0}}температурна парова труба, труба живильної води
● Колектор котла, колектор пароперегрівача -
Нафтохімічна інженерія (основні програми)
● Високотемпературні-трубопроводи установки атмосферної та вакуумної дистиляції нафтопереробного заводу
● Трубопроводи установки каталітичного крекінгу
● Трубопроводи високої-температури та високого{1}}тиску в установках гідроочищення
● Технологічні трубопроводи установки відкладеного коксування -
Хімічна промисловість і виробництво добрив
● Високотемпературні-трубопроводи для установок синтезу аміаку
● Газопроводи риформату метанольного заводу
● Трубопроводи високої-температури та високого{1}}тиску на заводах із виробництва добрив -
Комбінований теплоенерго та центральне опалення
● Високотемпературна-мережа паропроводів ТЕС
● Високотемпературний водопровід міського централізованого опалення- -
Фітинги для труб високої-температури та високого{1}}тиску
● Високотемпературні-коліна, трійники та редуктори
● Ковані трубні з’єднання, фланці
Доставка та налаштування
Ми пропонуємо гнучкі та надійні рішення для ланцюга постачання, щоб гарантувати, що ви отримаєте безшовні сталеві труби ASTM A106, які ідеально відповідають вимогам вашого проекту.
Настроювані форми матеріалів
Ми підтримуємо виробництво різних основних і спеціальних форм відповідно до креслень або специфікацій.
|
Форма |
![]() Гарячекатана безшовна сталева труба
|
![]() Холоднотягнута безшовна сталева труба
|
![]() Товстостінна-труба великого-діаметра
|
|---|---|---|---|
|
Звичайний діапазон |
Діаметр: 60.3 - 1067 мм; Товщина стінки: 3 - 150 мм |
Зовнішній діаметр: 10.3 - 114.3 мм; Товщина стінки: 1 - 15 мм |
Зовнішній діаметр: 219 - 1067 мм; Товщина стінки: 20 - 150 мм |
|
Можливість налаштування |
Різка-з фіксованою довжиною, обробка фаски, різьба на кінцях труби, нормалізований/відпалений стан |
Точний контроль розмірів, яскравий відпал, різання-фіксованої довжини |
Гаряче розширення труб, різання-фіксованої довжини, обробка фаски |
Чому обирають нас? - Надійна інженерна технологія. Надійна доставка.
Ми не просто постачальник, а надійний партнер із матеріалів для вас у Китаї.

Вертикально інтегроване виробництво
Власне підприємство потужністю 20 000㎡ з 10+ автоматизованими лініями (8000+ тонн на рік). Внутрішній-центр інструментів і штампів забезпечує швидке налаштування та ефективний контроль витрат - без посередницької націнки.

Суворий контроль якості на кожному етапі
Повна відстежуваність у ключових контрольних точках контролю якості протягом усього виробництва. 100% відповідно до стандартів ASTM/ASME, EN та GB. Звіти про випробування матеріалів доступні з кожною відправкою.

Надійна доставка та експортне пакування
10+ років експорту до Європи, Північної Америки, Південно-Східної Азії та Близького Сходу з водонепроникним і анти{1}}захистом від іржі в поєднанні з гнучкими варіантами доставки гарантує безпечне та-своєчасне надходження.

Перевірка зразка перед масовим виробництвом
Ми надаємо безкоштовні зразки для перевірки якості, дозволяючи розміщувати оптові замовлення лише після схвалення. Ми забезпечуємо узгодженість від зразка до масового виробництва за допомогою точного вимірювання розмірів і прозорого виробництва.
FAQ
Q: Які основні переваги ASTM A106 Grade B?
З: Які відмінності між ASTM A106 класів A, B і C? Як вибрати?
Q: Яка максимальна робоча температура для ASTM A106 Grade B?
З: Яка різниця між ASTM A106 Grade B та API 5L Gr.B? Як вибрати між ними?
Q: Яка продуктивність зварювання ASTM A106 класу B?
З: Яка стійкість до корозії ASTM A106 класу B?
Популярні Мітки: astm a106, Китай astm a106 виробники, постачальники, фабрика








